İkinci El

Her Kadının 25 Yaşından Önce Yapması Gereken 9 Şey

21 Nisan 2017

Yaş gerçekten “sadece bir sayı” dır. 20’li yaşların, hedeflerinize ulaşmaya başlamak için harika bir zaman olduğunu unutmamalısınız.

9. Kadınlar hakkında kadınlar tarafından yazılmış romanları okuyun!

Pek çok klasik roman ve inanılmaz kadınlar tarafından yazılmış roman dışı eserler ve / veya etkileyici kadın karakterler var. (Virginia Woolf’un Deniz Feneri’ne ve Sylvia Plath’ın The Bell Jar’ı, gibi) Bu kitapları incelemek için zaman ayırmak size geçmişte kadın olma anlamını ve bu tarihin nasıl etkilediğini anlamanızı sağlayacaktır. Klasikleri okumak büyük olasılıkla olgunlaşmanıza da yardımcı olacaktır.

8. Sizi farklı kılan özelliğinizi keşfedin!

Hepimiz birden fazla şey yapmakta iyiyiz fakat bizi herkesten farklı kılan bir şey var ve bu bizim tutkumuzdur; Az ya da çok çaba sarf ederek mükemmel bir şekilde yapabileceğimiz şeylerdir. Bazı insanlar için yazma, yemek pişirme, dans etme, yüzme olabilir. Pek çok kişi tutkularını gelir kaynağına çevirebiliyor; bunu keşfederseniz, ilerleyen yaşlarda sevdiğiniz işlerden ekonomik gelir de elde edebilirsiniz.

7. Yurtdışına çıkın, yeni ülkeler gezin!

20’li yaşlarınız, kısa bir süre kendi ülkenizden çıkmak ve dünyanın diğer yerlerinde neler olduğunu deneyimlemek için harika bir zamandır. Bunu yapma özgürlüğüne sahipseniz birkaç aylığına ayrılın. Ya da daha da uzun süre ayrılın. Güney Amerika’ya seyahat edin ve bir lama sevin ya da ülkeden çıkamayacaksanız kendi ülkenizde hiç görmediğiniz yerlere ziyaretler yapın. Enerjiniz ve cesaretiniz bunu destekleyecektir.

6. Her gün yeni bir şey öğrenin!

Büyük ya da küçük hatta gereksiz bile olduğunu düşündüğünüz yeni şeyleri öğrenmeye mutlaka açık olun. Öğrenme, yaptıklarınızda olağanüstü olma anahtardan biridir. Teknolojinin ilerlemesiyle, daha iyi bir “siz” oluşturmanıza yardımcı olabilecek materyallere ulaşmak oldukça kolaydır. İhtiyacınız olan şey internet uyumlu bir mobil cihazdır ve istediğiniz kadar kitap, dergi, makale vb. Indirebilirsiniz. Ayrıca, seçtiğiniz meslekte size yardımcı olacak derslere de kayıt olabilirsiniz. Hâlâ yirmili yaşlardayken daha fazla zamanınız olduğunu bilin.  Öğrenme, değişim gibi, hayatımızda sabit bir faktör olmalı. Sadece öğrenmeyin, uygulayın.

5. Yeni Bir Dil Öğrenin!

Yeni bir dil öğrenmek için asla geç değildir, ancak 20’li yaşlardayken başlamak pek çok nedenden dolayı zekice olacaktır. Kariyerinize yardımcı olabilir, seyahat etmeyi çok daha kolay hale getirir ve çalışmalar, çok dilli kişilerin daha iyi karar vericileri olduğunu göstermiştir.

4. Planlar yapın!

25 yaşından sonra, senden çok şey bekleniyor. İnsanlar evlenmenizi, iyi iş çıkarmamanızı, çocuk sahibi olmanızı bekliyor. 5 ya da 10 yılda ne istediğinizi planlarsanız, hayatınızı başkalarının sizin için planlarına göre yaşamaya son verebilirsiniz.

3. Az ya da çok mutlaka yatırım yapın!

Yatırım yapmak için çok genç olduğunuzu kimsenin söylemesine izin vermeyin. Dairenizi kiralamak, bir araba satın almak, bir dizüstü bilgisayar satın almak olabilir; Baktığınızda sizi gülümsetecek bir şey için yatırım yapmaya çalışın. Güneş gözlükleri, elbiseler, çantalar ya da aksesuarlar da buna dahildir.

2. Mali açıdan kendinizi destekleyin!

25. yaşa kadar kendi işinizde çalışmaya vaktiniz olmayabilir. Ancak gelir elde etmek için giymediğiniz giysileri satabilir ya da part time işlerde çalışarak kendiniz için yatırım yapabilirsiniz. Seyahatleriniz, aldıklarınız, dil kursları, hepsinin karakterinize bir yatırım olduğunu hatırlayın. Bu sebeple de çok pahalı giysi, ayakkabı ya da çantalar almaktansa, ikinci el giysileri satın alıp kendi giysilerinizi satabilirsiniz. Tasarruf sizi sorumlu ve olgun bir insana dönüştüren güzel bir adımdır.

1. Tarzınızı oluşturun!

Moda, her zaman en iyisini ya da en trend olanı giymek değildir. Kendi tarzınızı oluşturun. Vingate mı seviyorsunuz, yoksa daha sade ve şık mı? Hangi tarzın içinde rahatsanız ya da belirli kalıplar dışına çıkıp kendi tarzınızı yaratmak istiyorsanız durmayın! Giysileriniz, karakterinizi insanlara yansıtmanın en önemli yoludur. Tarzınızı bulmanızdaki en büyük yardımcınız ise: www.gardrops.com/app

Yüzlerce Kadın gibi sen de Giymediklerini sat yenilerine yer aç: Ücretsiz Uygulama için tıkla

İkinci El, Senin Sitilin

2017’de Kaçırmamanız Gereken 10 Güzellik Trendi

22 Mart 2017

Hologram rujlar, dudak maskeleri, toz formundaki ojeler ve daha neler neler!
10. No-blow-dry stilleri: saçlarınızı şekillendirmek için düzleştirici, fön makinesini ya da maşadan nefret edenlere

1-sac
Saç kurutma makinesi ya da saç düzleştirici her zaman sağlıksız seçenekler olmuştur. Saçlarımızı yakabilir, zarar verebilir ya da daha kötüsü istediğimiz şekli veremeyebiliriz! Bu yüzden 2017’de en çok tutacağı şimdiden belli olan trend, saçları ıslakken şekillendirici kremlerle biraz kıvama getirmek ve resimde gördüğünüz gibi bükmek. Saçlarınız kuruduktan sonra açtığınızda denizden çıkmışcasına saç dalgalarınız olacak.
9. 80’lerde ününü kaybetmiş metalik tırnaklara geri dönüyoruz!

2-parlak-oje
Modanın en güzel yanı, zaman makinesi işlevi görmesi. 80’lerde moda olan, sonradan unutulan her trend geri dönüyor. 2017’de bol bol göreceğimiz metalik tırnaklar da bunlardan biri. Ayna efektlerinden metalik tonlara kadar oje renkleri her yerde olacak.
8. Pahalı güzellik süngerlerinizi bir kenara atın… 2017’de beauty blender tahtı silikon süngerlere bırakıyor!

3-silikon-makyaj-sungeri
Silikon süngerler şimdiden neredeyse tüm vloggerların standart makyaj aracı olmaya başladı bile. Hem daha hijyenik olması, hem de akıl almaz fiyatlara satılmaması silikon süngerlerin makyaj masamızda baş tacı olmasına yetip de artıyor!
7. Vintage geri döndü!

4-vintage-gardrops
Özellikle vintage ve modern tarzın birleşeceğini gördüğümüz 2017 yılında, dolabınızda mutlaka vintage bir giysi bulundurmalısınız. ‘’Vintage nedir, nasıl kombinlenir, en iyi vingate giysiler nereden bulunur?’’ gibi sorular için de fikir vermek adına sizleri böyle alabiliriz: vintage kıyafetler
6. Hologram emin adımlarla geliyor! 2017, hologram dudakların senesi olacak!

5-hologram-dudak
Hologramik renkler 2016 senesinde kıyafetlerde kendini hafif hafif belli etmişti. 2017 senesinde de ister turuncu, ister siyah ruj olsun mutlaka hologramik bir efektle beraber uygulanacak. Göz farı, ruj ve ojelerden, makyaj fırçalarınıza kadar her şey gökkuşağının metalik dokunuşunda hayat bulacak.
5. Cesur kızlar için simli, parıltılı rujlar!

6-parlak-ruj
Şimdiden en çok sevilen trendlerden olan, uygulaması biraz yürek isteyen bir trend… Ama itiraf etmek gerekiyor ki bu rujların uygulandığı videoları izlemeyi hepimiz çok seviyoruz!
4. 2016’da ortalığı kasıp kavuran yarım topuz, yarım örgü topuz olarak level atladı!

7-yarim-otgu-topuz
2016’da herkesin çeşitli modellerini yaptığı yaptığı yarım topuz, 2017 senesinde daha modern ve daha cool bir evreye geçti. Bu yıl, örgülü mohawk olarak da adlandırılan örgü desenli üst yarım midilli saç modelleri revaçta olacak. Bizden söylemesi!
3. Yüz egzersizleri ile bu sene yaşlanmamızı geciktiriyoruz!

8-dolasim-genclestir
Kırışıklıklara olan savaşın 2017’de moda olarak karşımıza çıkması oldukça sevindirici. Boyun ve göz çevresi için kan dolaşımını arttıran ve genç kalmayı sağlayan cihazlar 2017’de elimizden düşmeyecek.
2. Klasik fırça setlerinizden kurtulun!

9-yeni-makyaj-fircasi
2017 senesinde klasik fırça setlerini hiçbir yerde bulamayacağız. Dairesel fırçalar, tasarımına aşık olacağım renk ve formdaki fırçalar ön plana çıkacak. Daha kaliteli ve daha dayanıklı fırçaların tercih edilmesi üzerine makyajlarımız daha kalıcı ve daha göz alıcı! Tabii fırçalarımız da…
1. Tüketim yerine sürdürülebilir moda!
2017’de sürekli tüketmek yerine sürdürülebilir moda destekleniyor. Bu akıma katılmak için en iyi uygulama Gardrops. Çünkü kıyafetlerinizi çok hızlı satabilmeniz için kargoyu Gardrops ödüyor. Böylece kullanmadıklarınızı paraya çevirebiliyorsunuz. Uygulama için: https://www.gardrops.com/app

10-kiyafet-sat-gardrops

Senin Sitilin

Her Üniversiteli Kadının Bilmesi Gereken 7 Şey

24 Ocak 2017

Maalesef bazıları şimdi anlaşılırken bir kısmı ancak acı çekerek öğrenilecek gerçekler. Bazıları sana çok saçma gelecek ama emin ol en az bir tanesi senin için… Bir göz at derim 🙂

1) Farkında Ol
Üniversiteli bir kadın olmak ayrıcalıktır. Üniversitenin sana verdiği fırsatları aklından çıkarma, özellikle de bir kadın olarak. Unutma, maalesef ülkemizde 10 kadından biri okur-yazar bile değil 🙁

2) Kızlarla Her Anını Fotoğrafla
Kızlarla dışarı çıktığında aklına geldiği her an bir fotoğrafınızı çek, sonuçta üniversitede kız kıza geçen anlar gibisi yoktur. İleride kesinlikle hatırlamak isteyeceksin.

3) Geleceğin Annesi
Gelecekte iyi bir anne olacaksın ve çocukların sana gün geldiğinde üniversite deneyimini soracak. Onlara anlatabileceğin ve ilham alacakları çok güzel anılar biriktir.

4) Hocan Yüzünden Dersten Nefret Etme
Asla bazı hocaların en sevdiğin dersi mahvetmesine izin verme. Onlar da mükemmel değil…

5) Makyajla Mı Uydun?
Sakın! Asla makyajınla uyuma, zor vakit bulup yıkadığın çamaşırlarını kirletmek istemezsin. Sana vereceği zararları saymıyorum bile…

6) Güzellik Mi?
Güzel olmakla abartı olmak arasında duran o ince çizgiyi her zaman hatırla…

7) BONUS: Hiç Para Harcamadan Alışveriş Yapabilirsin (Tamam hiç olmasa da “çok az”)
Ortalama olarak biz Türk kadınları, gardrobumuzu her 3 senede bir tamamen yeniliyoruz ve çoğumuz bunun farkında bile değiliz.
Bu da Gadrops bonusu: Giymediğin kıyafetleri Ücretsiz Gardrops uygulamamız ile kolayca satıp, yenilerini alabilirsin. Gardrops Uygulaması için tıkla.
Sevgiler…

Gardrops Hakkında

30 Yaşından Önce Her Kadının Bilmesi Gereken 10 Şey

18 Kasım 2016

Keşke Dememek İçin 30 Yaşından Önce Her Kadının Sahip Olması ve Bilmesi Gerekenler…

Baştan uyarıyorum, aşağıdakilerin bazıları özellikle üzerine düşünüldüğünde acı verici şeyler olabilir. Ancak bunlar gerçek! Bu liste Best Sellers’a girmiş ‘‘Thirty Things Every Woman Should Have and Should Know by the Times She’s 30’’ kitabından esinlenerek yazıldı. Not edin lütfen 🙂

1.Yara almadan, aşkı yaşamayı öğrenmek. Aşık ol ve anın tadını çıkar; ancak kalp kırıklığı asla olmasın. Bunun için kendini tanı.
1-love-v2

2. Ne olursa olsun, mutlu olacağın işi yapmak. Gerçekten hangi işi yaparsan yap, hiç çalışmamış gibi hissedeceğin işi bulabilirsin. (Bu arada Gardrops’ta çalışma arkadaşları arıyoruz 🙂
2-happy-at-work-v2

3. Çocuk sahibi olmak hakkındaki fikrini bilmek. Her kadın anne olacak değil ya, sadece bu konuna ne hissettiğini bilmen gerekli.
3-BABY-v2

4. Belki tekrar bir ilişki isteyebileceğin eski bir erkek arkadaşa sahip olmak. Tanıdığın belki karşılıklı hatalar yaptığı bir ilişki, yeni bilinmezlere atılmaktan çok daha güvenli olabilir.
4-boyf-v2

5. Hayır demeyi öğrenmek. Sanırım çok da açıklamaya gerek yok. Kaç kez keşke hayır deseydim dedin…
5-hayır-kalp-v2

6. Harika iki elbiseye sahip olmak. Bir saat içinde çok önemli bir iş davetine veya bir ilk buluşmaya gidecek olsanız hiç düşünmeden giyebileceğiniz harika iki elbise mutlaka gardrobunuzda olmalı. Tabi ki uyumlu ayakkabı, çanta ve aksesuara sahip olmanız da önemli 🙂
6-elbise-v2

7. Sigarayı bırakman gerektiğini bilmek. Bugün hazır olmayabilirsin ancak bir gün mutlaka bırakmak zorunda kalacaksın. Ne kadar erken olursa veya ne kadar erken bırakmayı planlarsan o kadar mutlu olacaksın.
8-sigara-v2

8. Para sahibi olmak. Bir gün yaşlanacağının farkında ol ve en az 24 ay yetecek kadar parayı banka hesabınızda tut 🙂
9-para-v2

9. Boyunun uzamayacağını bilmek. Ancak fit ve uzun gözükmek için ne yapacağını çok iyi anlamak! Sırları ise ayrı bir blog yazımızda 😉
10-uzun-fit

10. BONUS: Hiç para harcamadan gardrobunu yenilemek.Ortalama olarak biz Türk kadınları, gardrobumuzu her 3 senede bir tamamen yeniliyoruz ve çoğumuz bunun farkında bile değiliz. Bu da Gadrops bonusu: Giymediğin kıyafetleri Ücretsiz Gardrops uygulamamız ile kolayca satıp, yenilerini alabilirsin. Gardrops Uygulaması için tıkla.
Sevgiler…
gardrops-sat-1

İkinci El

BKM Express ile Gardrops’ta %30 Anında İndirim

11 Ekim 2016

Tüm kategori ve markalarda; sadece ilk 2000 sipariş için geçerli olan bu fırsatı kaçırmayın.

BKM Express’e üye olmak ücretsizdir.

Bankalararası Kart Merkezi kuruluşu olan BKM Express, internet ödemelerinizi daha da güvenli hale getirir.

BKM Express’in ne kadar kolay olduğunu anlatan video burada:

Kampanya Detayları

 • Kampanya 11.10.2016-31.10.2016 tarihleri arasında gardrops.com sitesinden veya Gardrops iOS/Android mobil uygulamaları üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında BKM Express ile yapılacak 100 TL altı alışverişlerde %30 indirim verilecektir. 100 TL ve üzeri allışverişlerde 30 TL indirim uygulanacaktır.
 • Kampanya kapsamında bir kişiye en fazla 30 TL indirim verilebilir.
 • Kampanyadan ilk 2.000 işlem yararlanabilir; belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur.
 • Aynı kişi kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Aynı kişinin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır.
 • Bu kampanya, BKM Express üyesi bankaların kampanyalarıyla birleştirilebilir ancak diğer Gardrops kampanyaları ile birlikte kullanılamaz.
 • BKM ve Gardrops kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Aklınıza takılanlar için her zamanki gibi destek ekibimiz yanınızda: destek@gardrops.com

Gardrops Hakkında

Ekip Arkadaşları Arıyoruz :)

21 Ağustos 2016

takım arkadaşı

Gardrops yüz binlerce üyesiyle hızla büyüyor. Ekibimiz de büyüyor…

Tecrübeli ekibimize yeni dostlar arıyoruz 🙂

Kategori Editörü

 • Moda tutkunu; online moda ile ilgili her şeyin sıkı bir takipçisi
 • Mango’dan Zara’ya popüler markaları ve sezonu yakından takip eden
 • Trendleri ve kampanyaları adı gibi bilen
 • Öğrenmeye ve yeniliklere açık, hızlı çalışma temposuna ayak uydurmaya istekli

Adaylar güncel CV’lerini hello@gardrops.com adresine “Editör09” başlığı ile iletebilirler.

 

Pazarlama ve Operasyon Stajyerleri (Ücretli)

 • Moda tutkunu; online moda ile ilgili her şeyin sıkı bir takipçisi
 • Kendini geliştirmek için iş temposu çok yüksek ofis ortanıma ayak uydurmaya hazır.

 

Adaylar güncel CV’lerini hello@gardrops.com adresine “Staj09” başlığı ile iletebilirler.

 

Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

 • İnsan ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve takipçi,
 • Ms Office programlarına hakim, tercihen 10 parmak klavye kullanan
 • Problem çözme yeteneği gelişmiş,
 • Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye istekli,
 • Tercihen Kadın modası ve markaları hakkında bilgi sahibi
 • İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden
 • Full Time çalışmak için uygun

Adaylar güncel CV’lerini hello@gardrops.com adresine “UserEx08” başlığı ile iletebilirler.

 

Pazarlama Uzmanı

 • Üniversitelerin iletişim veya ilgili bölümlerinden mezun
 • Pazarlama, Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama alanında en az 1 yıl deneyimli,
 • Monitoring, raporlama ve sunum araçlarına hakim,
 • Sosyal medya trendlerini ve gündemi takip eden,
 • Editoryal düzeyde Türkçe’yi iyi kullanan, dilbilgisi ve imla kurallarına hakim,
 • Sosyal medya pazarlama ve içerik üretme konusunda bilgisi olan,
 • İletişim ve araştırma becerileri güçlü,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Tercihen kadın modası hakkında bilgi ve deneyim sahibi
 • İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden
 • Full Time çalışmak için uygun

Adaylar güncel CV’lerini hello@gardrops.com adresine “Marketing08” başlığı ile iletebilirler.

Ayrıca herhangi bir pozisyon için GENEL BAŞVURU da gönderebilirsiniz.

Tercihen şu okuldan mezun, bu alanda tecrübeli gibi kriterlerin peşinde değiliz! Gardrops’ta ekibimizin özeni ve tutkusu ile çalışmaya hazır, modaya ilgi duyan her üyemize şans vermek isteriz.

♥ İpucu: başvuru öncesinde Gardrops’u sosyal medyada takip etmeyi ve cep telefonu uygulamamızı indirmeyi unutmayın.

Senin Sitilin

Erkeklerin Kadınlarda Dayanamadığı 10 Şey (Saç, Maktaj, Giyim… Hepsi)

15 Ağustos 2016

 

Evet kızlar, bu listeyi hazırlamak için tüm interneti taradık. 100’ün üzerinde madde inceledik ve ilk 10’u sizler için belirledik 🙂

1. Kırmızı Ojeler
Kırmızı ve tonları ojeler erkeklerin çok dikkatini çekiyor. Özellikle uzun tırnaklarda duruşunu çok beğeniyorlar.

Kırmızı Ojeler Elbise

2. Kalem Etek (görmek için tıkla)
Erkeklerin diğer dayanamadığı şeyler arasında da dar kalem etekler yer alıyor. Arkası ya da kenarı yırtmaçlı koyu renk etekler erkeklerin çok ilgisini çekiyor.

2-kalem-etek

3.Yazlık Elbiseler

Evet ilginçtir en dikkat çekici bulunan kıyafet yazlık elbiseler. Çoook rahat olmasının yanında böyle bir etkisi olduğunu bilmek güzel işte Gardrops’ta son zamanlarda eklenen yazlık elbiseler >

6-ince-kemer

4. Spor Taytları (görmek için tıkla)
Aslında sadece spor taytları değil, sporla ilgili her şey erkeklerin ilgisini çekiyor! Fit bir görünümle spor taytlarıyla kendinize tekrar baktıracağınız kesin!

4-spor-tayt

5. Deri Ceket (görmek için tıkla)
Biraz maskülen görünüm de veren deri ceketler erkeklerin favorilerinden biri. Güçlü ve çekici bir kadın imajı yaratarak erkekleri çevrenizde pervane edebilirsiniz!

5-deri-ceket-modelleri

6. Transparan Üstler
Gizemli görünümün tabiki erkekleri etkilediğinin farkındayız ama kesinlikle tam tersi de onları çıldırtmaya yetiyor!

6-transparan

7. V Yaka
Erkeklerin kadınlarda en çok beğendiği bölgelerden biri de kuşkusuz boyun ve dekolte bölgesi! V yaka üstlere dayanamadıkları ortada.

7-v-yaka

8. Erkeklere Ait Her Şey (Boyfriend)
Ne kadar erkek arkadaşlarımızın kıyafetlerini çaldığımızda onları sinirlendirsek de aslında içten içe bayılıyorlar.

8-boyfriend

9. Dağınık Saç Modelleri (özellikle de dağınık topuz)

9-daginik-topuz-sac

10. Erkeklerin Kadınlara En Çok Yakıştırdığı 12 Kıyafet (görmek için tıkla)

3-erkeklerin

Bonus
Eğer buradaki önerileri para harcamadan uygulamak istiyorsan, yapman gereken çoook kolay. Gardrops kullanan 950 Bin kadın arasına katıl ve kıyafetlerini/çantalarını sat, yenilerini al. Şimdi indir daha sonra kullanırsın: https://www.gardrops.com/app

gardrops-sat-1

Bu arada Hande Soral, Pınar Altuğ, Ece Vahapoğlu gibi bir çok ünlü de kıyafetlerini Gardrops’ta satıyor. Onlara da göz atamak istersen tıkla.

Senin Sitilin

2016’nın En Trend 40 Bikini ve Mayo Modeli (ve Fiyatları)

14 Temmuz 2016

Bir yandan kavurucu sıcaklar bir yandan arkadaşlarınızın sosyal medyada yaptığı tatil paylaşımları derken kendinizi çoktan tatil hülyalarına dalmış olarak mı buldunuz? Merak etmeyin, o günler de gelecek. Şimdiden hazırlık yapmaya ne dersiniz? Sizin için sezonun en trend bikini ve mayo modellerini derledik.

5– Örgü Bikini Modelleri
80’lere geri dönmeye hazır mısınız? Vücudunuza güveniyorsanız örgü bikini modelleriyle göz kamaştırmamanız neredeyse imkansız. Vücut kıvrımlarını ortaya çıkaran bu modelin renkli ve farklı modellerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Elinizde birkaç farklı örgü bikiniyi varsa rahatlılka farklı kombinasyonlarla giyebilirsiniz. Gardrops’ta ikinci el ürünler satılsa da çok sayıda yeni ve etiketi üzerinden bikini mayo modeli de 15 TL ile 50 TL aralığında satılıyor. Göz atmak için tıkla.

11-orgu-bikini 12-siyah-örgü-bikini 13-2016-örgü-bikini 14-2016-en-guzel-bikini 15-trend-bikini 16-mavi-orgu-bikini 17-beyaz-orgu-bikini 18-orgu-bikini-modelleri

4 – Crop-Top Bikini Modelleri
Eğer yeni bir trend arayışındaysanız crop-top akımı tam olarak size uygun. Bir çok farklı kumaş ve renk seçeneği bulunan modelleriyle plajda bu yeni akıma öncelik edenlerden olabilirsiniz! Özellikle çok trend Victoria’s Secrets Bikini Modelleri Görmek için tıkla.

21-crop-top-bikini 22-trend-modeller 23-bu-yazın-bikini 24-victorias-secret-bikini 25-üst-bikini 26-siyah-bikini-modeli 27-renkli-bikini-modeli 28-farklı-bikini

Bonus: BU YAZIYI OKUYAN KADINLAR bunu da okudu: ERKEKLERİN KADINLARA EN ÇOK YAKIŞTIRDIĞI 12 KIYAFET

main-12-v3

3 – Yüksek Bel Bikini Modelleri
Kışın yüksek bel pantalon yazın da yüksek bel bikini! Gövde bölgenizdeki fazlalıklardan yana biraz canınız sıkkınsa tam olarak tercih etmeniz gereken model bu. Hem gövdeyi toparlayacak hem de ilgiyi bacaklarınıza çekerek onları daha ince ve uzun gösterecektir. Tüm Bikini modellerini görmek için tıkla.

31-pembe-bikini-modeli-2016 32-yuksel-bel-bikini 33-zayıf-gösteren-bikini 34-güzel-bikini 35-büyük-beden-bikini 36-kırmızı-bikini
38- turuncu-bikini-modelleri

2 – Mayo Modelleri
Ben klasiğim giydiğim şey de sade olsun diyenlerden yanaysanız kendinize göre çok şık dekolte ve oyuntulara sahip renk renk mayolar bulmanız mümkün bu sezonda. Tüm Mayo modellerini görmek için tıkla. veya Mayokini.

41-2016-mayo-modeli 42-beyaz-mayo 43-çiçekli-bikini 44-zara-mayo 45-klasik-mayo 46-sade-mayo 47-sexy-mayo 48-yazılı-mayo

Bonus: BU YAZIYI OKUYAN KADINLAR bunu da okudu: SENİ UZUN VE FİT GÖSTERECEK 14 KIYAFET (BİLİMSEL OLARAK KANITLANMIŞ)

uzun-zayıf-gözükmek

1 – Fırfırlı Bikini Modelleri
Hem klasik hem de düşük omuzlu gibi bir çok seçeneğiyle bu senenin trendlerinden. Pareo Bohem havasıyla plajları daha da ısıtmaya hazır olun! Gardrops’ta Mayo ve Bikini Festivali Kampanyası için Tıkla.

51-fırfırlı-bikini 52-fır-fırlı-bikini 53-bikini-kampanyası 54-fırfırlı-mayo 55-bikini-indirimi 56-indirimli-bikini 57-en-güzel-model 58-canli-renkli-bikini

Son Bonus 🙂
Eğer buradaki önerileri para harcamadan uygulamak istiyorsan, yapman gereken çoook kolay. Gardrops kullanan 950 Bin kadın arasına katıl ve kıyafetlerini/çantalarını sat, yenilerini al. Şimdi indir daha sonra kullanırsın ?? https://www.gardrops.com/app

gardrops-sat-1
Bu arada Hande Soral, Pınar Altuğ, Ece Vahapoğlu gibi bir çok ünlü de kıyafetlerini Gardrops’ta satıyor. Onlara da göz atamak istersen tıkla.

Sevgiler,
Gardrops Ailesi

Senin Sitilin

Seni Uzun ve Fit Gösterecek 14 Kıyafet (Bilimsel Olarak Kanıtlanmış)

25 Haziran 2016

14. Yüksek Bel
Düşük bel modası hızla out oluyor. Şimdi yüksek belli pantolonlar moda! Yüksek belli pantolonlar, etekler ve şortlar bacaklarını daha uzun gösterir doğal olarak sen de daha uzun görünürsün.

Yüksek Bel

13. Küçük Çantalar (görmek için tıkla)
Uzun görünmek istiyorsan büyük boy çantalardan kaçınmalısın. Küçük askılı ince omuz çantaları tam sana göre!

13-kucuk-cantalar

12. Açık Ayakkabılar (görmek için tıkla)
Burnu açık ayakkabılar ya da sandaletlerle istediğin görünümü elde edebilirisin.

12-acik-ayakkabi-sandalet

11. Dikey Çizgilere Yönel
Bu sanırım hepimizin en çok bildiği kural: Yatay çizgiler seni enine geniş gösterirken dikey çizgiler daha uzun görünmene yardımcı olur. Dikey çizgilerin ince olması, uzun fermuar detaylarını da unutma!

11-dikey-cizgi_2

10. Yakalara Dikkat
Fit ve uzun görünmemin yolu V yakalı kıyafetlerden geçer. Boyundan aşağıda teninin göründüğü kadar uzun görünme oranın artar. Boğazlı kazaklar ve bisiklet yakalar boyunu kısaltır.

10-derin-v-yaka_2

9. Ceket Seçimi (görmek için tıkla)
İstediğin görüntüyü elde etmek için belinde ya da belin üstünde biten ceketleri tercih et. Uzun ceketler seni fit ve uzun görüntünden uzaklaştırır. Tabi seçtiğin ceketin kıyafetinin tonunda olması senin avantajına.

9-kısa-kot-ceket

8. Tek Renk Tercih Et
Farklı renkler giymek dikkat dağıtır, vücudunu böler ve seni daha kısa gösterir. Tek renk giyerek tam bir görüntü elde eder ve yükseklik yanılmasını elde edersin.

Siyah

7. Yüksek Topuklar 
Mümkün oldukça topuklu giymeye özen göster. Stiletto tarzı topuklar uzun görünmenin püf noktalarından.

kırmızı stiletto

6. İnce Kemer Tercih Et (görmek için tıkla)
Beline taktığın kalın kemer yatay bir çizgi gibi bel ve bacak arasında belirgin bir ayrıma sebep olur. Bu da senin kısa ve geniş görünmene yol açar. İstediğin fit görünüşü elde etmek için olabildiğince ince kemer takmalısın.

6-ince-kemer

5. Açık Bırak
Seni uzun ve zayıf gösteren bir çok moda önerisi aslında optik yanılgılara veya optik yönlendirmelere dayanır. Bu d onlardan bir tanesi. Hırka veya benzeri kıyafetlerin düğmelerinin açık olması yardımcı olacaktır.

5-dumeleri-ac

4. Mini Etek (görmek için tıkla)
Dizin üstündeki etek ve elbiseler bacaklarını ortaya çıkartarak seni fit gösterecek illüzyonu yaratır.

4-mini-etek

3. BU YAZIYI OKUYAN KADINLAR bunu da okudu: ERKEKLERİN KADINLARA EN ÇOK YAKIŞTIRDIĞI 12 KIYAFET

3-erkeklerin

2. Bol Kıyafetlerden Kaçın (görmek için tıkla)
Rahatlığı için tercih ettiğin bol kıyafetler seni olduğundan daha geniş ve kısa gösterir. Uzun ve fit görünmek istiyorsan vücuduna tam oturan kıyafetler tercih etmelisin.

2-saran-kıyafetler

1. Veee… Takılar (görmek için tıkla)
Kıyafetlerinin tamamlatıcısı olan aksesuarlar ı doğru tercih edersen bunlar uzun ve fit görünümüne yardımcı olur. Bunun için aksesuar olarak uzun eşarplar, aşağı doğru uzanan kolye ve küpeler tercih etmelisin!

1-kolye-aksesuar

BONUS: Eğer buradaki önerileri para harcamadan uygulamak istiyorsan, yapman gereken çoook kolay. Gardrops kullanan 950 Bin kadın arasına katıl ve kıyafetlerini/çantalarını sat, yenilerini al. Şimdi indir daha sonra kullanırsın 😉 https://www.gardrops.com/app

gardrops-sat-1

 

İkinci El, Senin Sitilin

Erkeklerin Kadınlara En Çok Yakıştırdığı 12 Kıyafet (Bilimsel Olarak Kanıtlanmış)

25 Mayıs 2016

Aslında neyi beğenip neyi beğenmediklerim umurumda bile değil! Ama İsveçli bilim adamları araştırmıştır 🙂 Sonra orada burada forumlarda yazışmışlardır… İnsan merak ediyor işte, ben de oturup bir liste derlemek istedim.

12) Kemik Gözlükler
Her zaman dikkat çekici bir aksesuardır. Zeki, güçlü bir duruş kazandırır. Özellikle siyah Retro ruhunu yansıtan kemik gözlükler. Okuma gözlüğü, numarasız cam… bular da iyidir ama malum mevsim güneşli ben size burada birkaç gözlük seçtim >

11) Düşük Omuzlu Bluzler

düsük-omuz-bluz

10) Beyaz Kot ve Pantolonlar

beyaz-pantolon

9) Kırmızı (Her Şeyin Kırmızı Olanı)
Evet her şeyin Kırmızısı Makbul. Eğer bir renk tercihi varsa o kesinlikle kırmızı…

kirmizi

8) Platform Topuklular

Hem boydan fakir şahsımı uzun göstersin 🙂 hem de dikkat çeksin…

7) Cool Sneakers

Özellikle bu senenin modellerine hayranım ama sneakers fiyatları bu ara uçmuş durumda. İyi ki Gardrops var.

sneakrs

6) Mini Etek
Tamam bu çok bariz oldu. Bunu bende söyleyebilirdim 🙂

mini-etek

5) Skinny Jeans
Güzeldir, rahattır. Her türlü yakışır…

skny-jeans

4) Stiletto
Hiç şüphesiz en kadınsı ayakkabıdır sitiletto…3) Klasik Siyah Elbiseler

Bilir misin? Albeit fitted diye bir model vardır. “The little black dress” olarak da çok yerde karşımıza çıkar…

2) Balık Abiye
Bir cümle dahi açıklama yazmama gerek var mı? Bu ara abiye düşünüyorsan göz atabilirsin >

1) Yaz Kafasında Elbiseler

And the Oscar goes to… Evet ilginçtir en dikkat çekici bulunan kıyafet yazlık elbiseler. Çoook rahat olmasının yanında böyle bir etkisi olduğunu bilmek güzel işte Gardrops’ta son zamanlarda eklenen yazlık elbiseler >

kisa-yaz-elbise

Bonus: Tote Çanta
Erkekler neyi sever neyi sevmez bilmem ama ben kesinlikle çanta seviyorum. Çanta Aşkına! Kızlar bu da benden 🙂

tote-çanta

BONUS BONUS 🙂
Eğer hala Gardrops üyesi değilseniz… Kısaca Gardrops kadınların giymedikleri iyi durumdaki kıyafetlerini sattıkları ve yenilerini aldıkları sitedir. 950 Bin üyesi ile Türkiye’nin En Büyük Gardrobudur. Mobil uygulamayı kullanmak çok kolaydır: https://www.gardrops.com/app

giymediklerini sat