İkinci El, Senin Sitilin

2017’de Kaçırmamanız Gereken 10 Güzellik Trendi

22 Mart 2017

Hologram rujlar, dudak maskeleri, toz formundaki ojeler ve daha neler neler!
10. No-blow-dry stilleri: saçlarınızı şekillendirmek için düzleştirici, fön makinesini ya da maşadan nefret edenlere

1-sac
Saç kurutma makinesi ya da saç düzleştirici her zaman sağlıksız seçenekler olmuştur. Saçlarımızı yakabilir, zarar verebilir ya da daha kötüsü istediğimiz şekli veremeyebiliriz! Bu yüzden 2017’de en çok tutacağı şimdiden belli olan trend, saçları ıslakken şekillendirici kremlerle biraz kıvama getirmek ve resimde gördüğünüz gibi bükmek. Saçlarınız kuruduktan sonra açtığınızda denizden çıkmışcasına saç dalgalarınız olacak.
9. 80’lerde ününü kaybetmiş metalik tırnaklara geri dönüyoruz!

2-parlak-oje
Modanın en güzel yanı, zaman makinesi işlevi görmesi. 80’lerde moda olan, sonradan unutulan her trend geri dönüyor. 2017’de bol bol göreceğimiz metalik tırnaklar da bunlardan biri. Ayna efektlerinden metalik tonlara kadar oje renkleri her yerde olacak.
8. Pahalı güzellik süngerlerinizi bir kenara atın… 2017’de beauty blender tahtı silikon süngerlere bırakıyor!

3-silikon-makyaj-sungeri
Silikon süngerler şimdiden neredeyse tüm vloggerların standart makyaj aracı olmaya başladı bile. Hem daha hijyenik olması, hem de akıl almaz fiyatlara satılmaması silikon süngerlerin makyaj masamızda baş tacı olmasına yetip de artıyor!
7. Vintage geri döndü!

4-vintage-gardrops
Özellikle vintage ve modern tarzın birleşeceğini gördüğümüz 2017 yılında, dolabınızda mutlaka vintage bir giysi bulundurmalısınız. ‘’Vintage nedir, nasıl kombinlenir, en iyi vingate giysiler nereden bulunur?’’ gibi sorular için de fikir vermek adına sizleri böyle alabiliriz: vintage kıyafetler
6. Hologram emin adımlarla geliyor! 2017, hologram dudakların senesi olacak!

5-hologram-dudak
Hologramik renkler 2016 senesinde kıyafetlerde kendini hafif hafif belli etmişti. 2017 senesinde de ister turuncu, ister siyah ruj olsun mutlaka hologramik bir efektle beraber uygulanacak. Göz farı, ruj ve ojelerden, makyaj fırçalarınıza kadar her şey gökkuşağının metalik dokunuşunda hayat bulacak.
5. Cesur kızlar için simli, parıltılı rujlar!

6-parlak-ruj
Şimdiden en çok sevilen trendlerden olan, uygulaması biraz yürek isteyen bir trend… Ama itiraf etmek gerekiyor ki bu rujların uygulandığı videoları izlemeyi hepimiz çok seviyoruz!
4. 2016’da ortalığı kasıp kavuran yarım topuz, yarım örgü topuz olarak level atladı!

7-yarim-otgu-topuz
2016’da herkesin çeşitli modellerini yaptığı yaptığı yarım topuz, 2017 senesinde daha modern ve daha cool bir evreye geçti. Bu yıl, örgülü mohawk olarak da adlandırılan örgü desenli üst yarım midilli saç modelleri revaçta olacak. Bizden söylemesi!
3. Yüz egzersizleri ile bu sene yaşlanmamızı geciktiriyoruz!

8-dolasim-genclestir
Kırışıklıklara olan savaşın 2017’de moda olarak karşımıza çıkması oldukça sevindirici. Boyun ve göz çevresi için kan dolaşımını arttıran ve genç kalmayı sağlayan cihazlar 2017’de elimizden düşmeyecek.
2. Klasik fırça setlerinizden kurtulun!

9-yeni-makyaj-fircasi
2017 senesinde klasik fırça setlerini hiçbir yerde bulamayacağız. Dairesel fırçalar, tasarımına aşık olacağım renk ve formdaki fırçalar ön plana çıkacak. Daha kaliteli ve daha dayanıklı fırçaların tercih edilmesi üzerine makyajlarımız daha kalıcı ve daha göz alıcı! Tabii fırçalarımız da…
1. Tüketim yerine sürdürülebilir moda!
2017’de sürekli tüketmek yerine sürdürülebilir moda destekleniyor. Bu akıma katılmak için en iyi uygulama Gardrops. Çünkü kıyafetlerinizi çok hızlı satabilmeniz için kargoyu Gardrops ödüyor. Böylece kullanmadıklarınızı paraya çevirebiliyorsunuz. Uygulama için: https://www.gardrops.com/app

10-kiyafet-sat-gardrops

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply