Gardrops Hakkında, İkinci El

Gardrops Kazandırır

3 Aralık 2015

Merhaba arkadaşlar, ben moda35! 🙂 Bugün sizinle paylaşmak istediğim konu; yedi aylık Gardrops süresinde kazandıklarım. Evet, arkadaşlar! Gardrops ile kazanırsınız fakat hiçbir zaman kaybetmezsiniz! 🙂

Gardrops Kazandırır0

İsterseniz gelin, birlikte göz atalım kazandıklarımıza:
1.PARA: Evet,hepimiz biliyoruz ki,giymediklerimizi çok basit bir şekilde Gardrops ile satarak, para kazanabiliriz. Peki, tek para mı?
2.YER: Giymediklerimizi Gardrops ile satarak, evimizde ve gardrobumuzda yer kazanabiliriz. İtiraf ediyorum ki artık gardrobumu açtığımda giysilerim üzerime gelmiyor, tam üç bölüm boş. Mekan da ferahlık, yeniler için yer açılsın!
3.GÜVEN: Empati kurarak, dürüst bir şekilde satış yaparak güven kazanabiliriz.

Gardrops Kazandırır1
4.YENi ARKADAŞLAR: Başka şehirlerden, farklı meslek gruplarından ve yaşlardan sevgi dolu, güzel arkadaşlar edinebiliriz.
5.MUTLULUK: Dürüst olduk, iyi niyetimizle, empati kurarak, kendimizden çok karşımızdakini düşünerek, satış yaptık. Peki sonuç? Geri dönüşümler ve yorumlar harika! Hepimiz mutluyuz.
6.ZAMAN: Artık mağaza mağaza dolaşmaktan, aradığımızı bulamamaktan sıkıldım. Bir o kadar da harcadığımız zaman. Çok büyük bir kayıp. İyi ki Gardrops var! Kısa sürede sepetime ekler, oturduğum yerden alışveriş yapar, zamandan tasarruf ederim.

Gardrops Kazandırır2
7.YORGUNLUĞA SON: Mağazaları dolaşmaktan yorgunum.Peki, siz? Kalabalık mağazalar, uzak mesafeler.. Yorgunluğa paydos!
8.SIKINTIYA VE DÜŞÜNMEYE GEREK YOK: Mağaza kabinlerinde beklenen sıralar, kalabalık mağazalar… Artık denemeden alıyorum, olmazsa dert etmeye gerek yok, Gardrops‘a koyar, satarım. Ne de olsa GARDROPS var!
9.YENİ BIR BAKIŞ AÇISI, ALGIDA DEĞİŞİKLİK: Gardrops sayesinde ikinci el giyime karşı bakış açım değişti.Neden fazla para ödeyim ki! Zaten aradığımı bulamıyorum .Özgün olmak istiyorum. Paradan, zamandan tasarruf etmek istiyorum.Haydi o zaman Gardrops‘a.

Gardrops Kazandırır3
10.MARKAYI UCUZA ALMAK: Gardrops‘ta mümkün.
11.EKSTRA GELİR: Kaybedilen bir şey yok! Atacağıma, satıyorum.
12.HATAYI TELAFİ ETMEK: Düşünmeden aldıklarım, kombin yapamadıklarım, bir anlık heves, gereksiz harcama, bir anlık mutluluk için harcadığım paralar.. Evet hata yaptım, fakat Gardrops var.

Gardrops Kazandırır4
13.ÇEVREYE, EKONOMİYE KATKI: Geri dönüşüm.Hayat ne güzel!
14.PAYLAŞMAK: Gardrops‘ta mümkün.
15.UCUZA GİYİNMEK, DAHA ÇOK ŞEY ALMAK: Fazla ödemeye gerek yok Gardrops ile beğendiklerini ucuza alabilir, hatta cebinde ekstra paran kalabilir.

Gardrops Kazandırır5
16.ÖZGÜN OLMAK, STİLL SAHİBİ OLMAK: Gardrops‘ta mümkün.
17.DÖNEM PARÇALARINI BULMAK: Gardrops‘ta vintage, retro parçalar bulabilir dönem kombinleri yapabilirsiniz.
18.BİLİNÇLİ TÜKETMEYİ ÖĞRENMEK: Daha ne olsun? Kaybedilen bir şey yok. Kazandıklarımız çok. Gardrops ile kazanırsın, kazanmaya devam edersin. Gardrops‘u seviyoruz! Hepinize sevgiler, güzel alışverişler! 🙂

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply