Senin Sitilin

Seni Uzun ve Fit Gösterecek 14 Kıyafet (Bilimsel Olarak Kanıtlanmış)

25 Haziran 2016

14. Yüksek Bel
Düşük bel modası hızla out oluyor. Şimdi yüksek belli pantolonlar moda! Yüksek belli pantolonlar, etekler ve şortlar bacaklarını daha uzun gösterir doğal olarak sen de daha uzun görünürsün.

Yüksek Bel

13. Küçük Çantalar (görmek için tıkla)
Uzun görünmek istiyorsan büyük boy çantalardan kaçınmalısın. Küçük askılı ince omuz çantaları tam sana göre!

13-kucuk-cantalar

12. Açık Ayakkabılar (görmek için tıkla)
Burnu açık ayakkabılar ya da sandaletlerle istediğin görünümü elde edebilirisin.

12-acik-ayakkabi-sandalet

11. Dikey Çizgilere Yönel
Bu sanırım hepimizin en çok bildiği kural: Yatay çizgiler seni enine geniş gösterirken dikey çizgiler daha uzun görünmene yardımcı olur. Dikey çizgilerin ince olması, uzun fermuar detaylarını da unutma!

11-dikey-cizgi_2

10. Yakalara Dikkat
Fit ve uzun görünmemin yolu V yakalı kıyafetlerden geçer. Boyundan aşağıda teninin göründüğü kadar uzun görünme oranın artar. Boğazlı kazaklar ve bisiklet yakalar boyunu kısaltır.

10-derin-v-yaka_2

9. Ceket Seçimi (görmek için tıkla)
İstediğin görüntüyü elde etmek için belinde ya da belin üstünde biten ceketleri tercih et. Uzun ceketler seni fit ve uzun görüntünden uzaklaştırır. Tabi seçtiğin ceketin kıyafetinin tonunda olması senin avantajına.

9-kısa-kot-ceket

8. Tek Renk Tercih Et
Farklı renkler giymek dikkat dağıtır, vücudunu böler ve seni daha kısa gösterir. Tek renk giyerek tam bir görüntü elde eder ve yükseklik yanılmasını elde edersin.

Siyah

7. Yüksek Topuklar 
Mümkün oldukça topuklu giymeye özen göster. Stiletto tarzı topuklar uzun görünmenin püf noktalarından.

kırmızı stiletto

6. İnce Kemer Tercih Et (görmek için tıkla)
Beline taktığın kalın kemer yatay bir çizgi gibi bel ve bacak arasında belirgin bir ayrıma sebep olur. Bu da senin kısa ve geniş görünmene yol açar. İstediğin fit görünüşü elde etmek için olabildiğince ince kemer takmalısın.

6-ince-kemer

5. Açık Bırak
Seni uzun ve zayıf gösteren bir çok moda önerisi aslında optik yanılgılara veya optik yönlendirmelere dayanır. Bu d onlardan bir tanesi. Hırka veya benzeri kıyafetlerin düğmelerinin açık olması yardımcı olacaktır.

5-dumeleri-ac

4. Mini Etek (görmek için tıkla)
Dizin üstündeki etek ve elbiseler bacaklarını ortaya çıkartarak seni fit gösterecek illüzyonu yaratır.

4-mini-etek

3. BU YAZIYI OKUYAN KADINLAR bunu da okudu: ERKEKLERİN KADINLARA EN ÇOK YAKIŞTIRDIĞI 12 KIYAFET

3-erkeklerin

2. Bol Kıyafetlerden Kaçın (görmek için tıkla)
Rahatlığı için tercih ettiğin bol kıyafetler seni olduğundan daha geniş ve kısa gösterir. Uzun ve fit görünmek istiyorsan vücuduna tam oturan kıyafetler tercih etmelisin.

2-saran-kıyafetler

1. Veee… Takılar (görmek için tıkla)
Kıyafetlerinin tamamlatıcısı olan aksesuarlar ı doğru tercih edersen bunlar uzun ve fit görünümüne yardımcı olur. Bunun için aksesuar olarak uzun eşarplar, aşağı doğru uzanan kolye ve küpeler tercih etmelisin!

1-kolye-aksesuar

BONUS: Eğer buradaki önerileri para harcamadan uygulamak istiyorsan, yapman gereken çoook kolay. Gardrops kullanan 950 Bin kadın arasına katıl ve kıyafetlerini/çantalarını sat, yenilerini al. Şimdi indir daha sonra kullanırsın 😉 https://www.gardrops.com/app

gardrops-sat-1

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply