Kanken classic
Kanken Kanken classic
universal Beden Kanken classic
universal Beden sarı Renk Kanken classic
  1. Gardrops
  2. Kadın
  3. çanta
  4. sırt çantası
  5. Kanken

Kanken classic

Fjallraven Kanken Classic,rengi Warm Yellow.Kullanışlı ve dayanıklı bir çanta,iç sırt kısmında küçük bir mat bulunuyor hem sırta rahatlık sağlıyor,hem de dışarda yere oturmak için çıkarabiliyorsunuz.Su vs. koymak için 2 yan cebi,1 tane de önde fermuarlı cebi var.Yolculukta kullanmış olduğum için altının hafif kirlenmesi dışında herhangi bir sıkıntısı yoktur.
Satıcıya sor
Ben bu çantayı almak istiyorum biraz daha indirme şansınız var mı ya da kargo sizden olsa olmaz mı?
Sizin kargoyu ücretsiz olarak değiştirmeniz gerekiyor mu? Ne yapmam lazım direk almam mı lazım
Kargo bilgisini değiştirdim,siz istediğinizde satın alabilirsiniz.
Boyutu nedir acaba küçük boy mu
Yok classic tipi, orta boyutlu olan.Kanken'in Kendi sitelerinde 'kanken classic' diye bakarsanız birebir ölçüler orda bulunur diye düşünüyorum.
Canim 160 uygunsa alicam yoksa ayni fiyata i love kanken.comdan getirticem istedigim renk tam u degil çünkü
Canim o zaman ne diyim iyi satislar sana ben kac gunde geliyor ona bakip oyle karar vericem
Siteden baktığım boyutlar :Boy 38 en 27 derinlik 13 şeklinde.Ben de ilovemykanken sitesinden almıştım daha önce, fiyatları İngiliz poundu üzerinden ve şu anda indirimiyle birlikte 232 civarı bir fiyatı var oradan aldığınızda.Gelme süresi ortalama 10-15 gün arasıydı.
canım ben küçük boyunu istiyorum bu kaba geliyor biraz onun da sevdiğim rengi 40 pounda denk geliyor hemen hemen yani çok fiyat farkı yok ondan kararsız kaldım
Evet küçükleri de çok şeker gerçekten,kullanım amacınıza göre karar vermeniz lazım.Ben yukarıdaki bilgileri başka almak isteyen de olursa doğru bilgilendirme olsun diye yazdım.Çünkü ilk yazdığınız mesajda sanki küçük modeli değil de benim paylaştığım model o fiyata satın alınabilirmiş gibi bir mesaj çıkıyor,o da diğerler insanlar için yanıltıcı olurdu.İyi günler diliyorum herkese.
Anladım canım ben küçüklerini daha çok beğeniyorum da hala karar verebilmiş değilim bi bakıyım yoksa uğraşmayıp seninkini alıcam :)
170 yapabilir misiniz
@Pastelfashion eğer almakta kararlıysanız alacağınız vakit haber verin ve sizin için fiyatı değiştireyim,en son o fiyata vereyim.Yoksa çantayı severek kullanıyorum,intiyaçtan sattığım için zaten fiyat indirmem beni zora sokuyor.Mesajınızı bekliyorum.
İlk iki fotoğraf şu anki hali mi ?
Evet,1hafta önce çektim onları.
Tamamdır renginde solma yoksa problem yok, 170e indirin siz ben alayım hemen
En son fotoğrafa çantanın alt kısmını koydum,aklınızda soru işareti kalmasın diye,onaylıyorsanız da fiyatı indireceğim.
Tamamdır indirebilirsiniz
Umarım severek kullanırsınız @pastelfashion
teşekkür ederim, iyi akşamlar :)
@pastelfashion Puanlamanizla ilgili sebebinizi iletebilir misiniz? Puanlamalar güvenirlik için önemli biliyorsunuz,bu sebeple geçerli bir sebebi varsa paylaşın ki bir hata varsa ben bir dahakine düzeltebileyim,yoksa da yanlış bir izlenim olmasın.
Tabi ki, sadece altı değil her tarafı kirli bundan dolayı
'Çantanın her tarafı kirli' dediğiniz zaman benim beyanımın yanlış olduğunu iddia etmiş olursunuz,bu durumda ben yanlış beyanda bulunmuşsam bunu kanıtlayıp geri iade hakkınızı kullanın öyleyse.Ancak durumun bu olmadığı hem paylaştığım hem de göndermeden önce kendi çektiğim fotoğraflardan görülebilir.Bu şekilde siz beni doğru olmayan bir sebeple güvenilmez bir satıcı konumuna sokmuş oluyorsunuz .Ayrıca ürünün kirli olması lekeli olduğu anlamına gelmez,2. El ürün aldığınızı ve temizlenebilir olduğu gerçeğini lütfen unutmayın.Herhangi bir hasarı olmayan bir ürüne bu kadar düşük puan vermenin etik bir davranış olmadığını düşünüyorum.
Temizlemeye çalıştım fakat olmadı çamaşır makinesine de atılmıyor. İade için zamanım yok zaten çok fazla problem değil öyle kullanacağım
mini mi ?
Ürün Satıldı :)
bende de kanken mevcuttur buyrun .:)

Bu ürünlerden de al Kargo Bedavaya gelsin...
Bu ürünün kargosu zaten badavaya, bu ürünlerden de seç birlikte gelsin...
15.00 tl
40.00 tl
Beden
3
8.00 tl
30.00 tl
Beden
28
10.00 tl
30.00 tl
Beden
3
15.00 tl
40.00 tl
Beden
19
20.00 tl
60.00 tl
Beden
10
15.00 tl
45.00 tl
Beden
9
20.00 tl
60.00 tl
Beden
19
20.00 tl
50.00 tl
Beden
19
Beğeneceğinden Eminim